"Свинячим грипом" вже заразилися більше 6000 людей

  Cвинячий грип - шириться. У світі заразилися вже більше шести тисяч людей. Сімсот з них - лише за останню добу. Про це звітує Всесвітня організація охорони здоров`я. Вірус А H1N1 виявили у 33 країнах. 65 інфікованих - померли, з них шістдесят - мексиканці.

  У цій країні - протести через недугу. Люди пікетували Міністерство охорони здоров`я. Активісти у масках поросят - розкидали під будівлею свинячий фарш. Міністра питають лише одне: якщо новий грип піддається лікуванню, тоді чому у Мексиці - так багато померлих від нього? І ще одну акцію - провели актори одного з театрів Мехіко. Їхній заклад зачинений уже майже три тижні. Актори закликають людей не боятися нового вірусу і приходити на вистави. Театр має запрацювати уже цього тижня.

  Тіна Ґаліндо, актриса: "Ми повинні оживити наше місто. Це можна зробити лише тоді, коли знову проходитимуть свята і вистави, відкриються ресторани і кінотеатри".

  Хосе Анхель Кордова, міністр охорони здоров`я Мексики: "Цей і наступний тиждень будуть вирішальними. Стан справ у цей час покаже точно - ми виборсалися із цієї напасті чи ні. Ми перевіримо, як спрацювала рекомендація регіональним відділкам міністерства - відкрити школи там, де випадків захворювання не зафіксовано, або ж вони мінімальні".

  Попередній матеріал
  Суркіс: УЄФА вчинила справедливо
  Наступний матеріал
  Проти водія машини, в якій загинув І. Пелих, порушили кримінальну справу
  Теги:
  Loading...