Свою "велику прес-конференцію" Путін присвятив оповідкам про успіхи РФ і підступи Заходу

  Міцна російська економіка – міцнішає, рівень безробіття – знижується, навіть смертність – і та знизилася. Володимир Путін на традиційній прес-конференції традиційно розповідає, як у Росії добре жити.

  Дводенний "незначний" спад рубля сумнозвісний російський чільник називає "впливом зовнішніх факторів". За найгіршого сценарію – на думку Путіна – справи підуть на лад за два роки. На економічні запитання він твердив: у нас (в РФ – Ред.) все добре, ми (Путін і його режим – Ред.) працюємо, "відскок вперед" (путінський варіант "покращення" – Ред.) – станеться найближчим часом.

  А от подужати незручні запитання українського журналіста кремлівському верховоді було набагато складніше. Утім, тут стали у пригоді готові штампи – "неозброєні журналісти", "карателі", "незаконний переворот".

  А говорячи про викрадену та полонену льотчицю Надію Савченко - Путін запевнив у існуванні в РФ презумпції невинуватості, і тут же заявив, що їх триматимуть за гратами, а відпустять лише у випадку, якщо російське слідство дійде висновку про її непричетність.

  Попередній матеріал
  Німеччина зробить автобани платними
  Наступний матеріал
  Рубль відреагував на заяви Путіна подальшим зниженням курсу

  Путін не вважає українських полонених в російських СІЗО полоненими

  Путін звинуватив у проблемах Росії Захід: "ведмедика хочуть посадити на ланцюг"

  Імпортери в Росії побоюються, що в Росії можуть зникнути товар из полиць магазинів

  Один з міністрів Путіна визнав проблеми в російській економіці: "якби ми не робили дурниць..."