Свої останні розробки презентували японські вчені

  Робото-техніка для боротьби зі стихійними лихами. Свої останні розробки презентували японські вчені. Насамперед їхні винаходи - мають допомогти ліквідувати наслідки аварії на АЕС "Фукусіма".

  Зокрема, науковці створили спеціальний робото-костюм. Він захищає людину від радіоактивного випромінювання та допомагає їй легко підняти вантаж масою до 60-ти кілограмів. Костюм обладнано моніторами життєдіяльності й автономною системою для кондиціонування повітря. У такій броні - рятувальники зможуть працювати навіть усередині реактора. Ще одна новинка - маленький мобільний апарат, який може рукою-маніпулятором закривати вентилі на трубах. А робот- амфібія - здатен працювати у секціях, заповнених водою.

  Масахіро Такама, інженер-розробник: "Наш робото-костюм - розроблено спеціально для використання усередині АЕС. Але він може бути корисний і у інших зонах, де трапилося стихійне лихо".

  Такаюкі Фурута, науковець: "Над усіма представленими новинками - разом працювали дев`ять компаній. Це безпрецедентний випадок, коли конкуренти об`єдналися заради спільної мети. Ми усі усвідомлюємо: коли необхідно ліквідувати наслідки аварії на АЕС - не час думати про особисті інтереси".

  Попередній матеріал
  Дату виборів до парламенту визначив президент Єгипту
  Наступний матеріал
  Від найбільшої за півстоліття повені потерпають Греція та острів Сицилія
  Теги:
  Loading...