Світовий Банк збільшує фінансування харчових програм (репортаж)

  Попри фінансову кризу, Світовий Банк не скорочує своїх витрат. Установа вирішила втричі збільшити фінансування своїх програм, які допомагають найбіднішим верствам населення планети.

  Протягом наступних двох років втричі збільшиться кількість коштів, які Світовий Банк виділятиме на підтримку харчових програм. Загальна сума становитиме дванадцять мільярдів доларів. Головна мета - допомогти найбіднішим людям планети пережити кризу. Одна з таких програм працює в Ліберії, де їжу роздають учням шкіл та створюють робочі місця для жінок, які не можуть нагодувати своїх дітей.

  Як кажуть чиновники Світового Банку, економічна криза найсильніше вдарила по бідних країнах. Більшість незаможних людей - не має відкладених на чорний день грошей, і тому зараз, коли всі харчі, навіть найнеобхідніші, суттєво подорожчали, такі люди просто помирають з голоду.

  Нгозі Оконйо-Івеала, фінансовий директор світового банку: "В цьому нестабільному фінансовому становищі та постійному зростанні цін на харчі для багатьох бідних людей настали важкі часи".

  Програми Світового Банку існують в багатьох країнах. Більшість коштів виділяють африканському континенту. Там фінансують фермерів в Ефіопії та  бідних в Ліберії і Сьєра-Леоне. Деякі програми існують і в середній Азії - там допомагають найбіднішим молодим матерям та їхнім малюкам.

  Олександра Ткаченко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.37Мб)

  Попередній матеріал
  В Одесі поховали Максима Чайку, якого вбили представники "Антифа"
  Наступний матеріал
  МВФ оприлюднив прогнози для України на 2009-2010-й роки
  Теги:
  Loading...