YouTube

Світову спільноту обурив танець дружини речника Путіна на тему Голокосту – відео

Це не вперше, коли російські реаліті-шоу показують у своєму ефірі виступ за темою Голокосту

Тетяна Навка, дружина речника президента РФ Дмитра Пєскова, спричинила хвилю обурення по всьому світу своїм виступом на льоду, тематикою якого став Голокост. Про це повідомляє CBS News.

"Олімпійська чемпіонка з фігурного катання Тетяна Навка, дружина речника президента Росії Володимира Путіна, спричинила обурення виступом з тематикою Голокосту разом з актором Андрієм Бурковським", – йдеться у повідомленні.

Негативну реакцію людей по всьому світу викликав номер на ковзанах, який днями Навка виконала в парі з актором на танцювальному реаліті-шоу. Артисти постали перед глядачами як жертви Голокосту, одягнувшись у тюремні роби в'язнів концтабору з жовтими зірками Давида на грудях.

У своєму Instagram Тетяна поділилася коллажем світлин з номером, в основу якого ліг фільм "Життя прекрасне", і назвала виступ одним зі своїх улюблених. Проте не всі користувачі всесвітньої мережі підтримали захоплення Навки, багато хто вважає використання цієї теми на розважальному телешоу блюзнірством.

"6 мільйонів померли. Це не мистецтво, це дуже огидно. Ви повинні вибачитися", – прокоментував допис Навки один із користувачів Instagram.

Як зауважили в The Jerusalem Post, це не вперше, коли російські реаліті-шоу показують у своєму ефірі виступ за темою Голокосту. Так, у російській версії "Танців із зірками" у квітні показали номер, де чоловік, одягнутий як нацистський офіцер, шукав молоду єврейську дівчину. Танець був поставлений на пісню Френка Сінатри "Fly Me To The Moon".

За даними видання "Новое время", прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував танець на льоду своєї дружини Тетяни Навки на тему Голокосту, який викликав досить неоднозначну реакцію користувачів Мережі. За словами Пєскова, це питання не є темою Кремля, але сам він пишається своєю дружиною.

Попередній матеріал
Сьогодні Янукович відпрацьовує своє ПМЖ – експерт
Наступний матеріал
Експерт про допит Януковича: "Дивно, що він взагалі щось пам'ятає"

У Києві вшанували пам'ять жертв Голокосту

На території Бабиного Яру відкриють меморіал Голокосту

"Марш живих": Польща вшанувала жертв Голокосту

Ізраїль вшановує пам'ять жертв Голокосту

Україна разом з усім світом вшановує жертв Голокосту

Пам'ять жертв Голокосту вшанували в Одесі