На першій шпальті «Нью-Йорк Таймс» аж дві статті, пов’язані з Україною. Авторитетне видання пише про відставку Азарова і надії української опозиції, пов’язані з цією подією. А поруч – стаття про холодний прийом російського президента на саміті ЄС-Росія.
Ці ж дві теми – головні і у міжнародному блоці новин німецької «Дойче Велле». А українська редакція «Німецької Хвилі» опублікувала розлогу аналітичну статтю, присвячену питанню, що ж таке відставка українського прем’єра – реальна поступка влади чи тактичний крок. Ще одна стаття – про реакцію мітингарів. Німецьке видання зазначає: Майдан у щирість поступок влади – не вірить.
Британська «Ґардіан» зазначає: навряд чи останні рішення парламенту заспокоять десятки тисяч активістів і примусять їх полишити барикади. Видання цитує лідера «УДАРу» Кличка – це не перемога, а лише невеличкий крок до неї.
«Лос Анджелес Таймс» намагається з’ясувати, хто ж такі українські протестувальники. І приходить до висновку, що це дуже різнорідні за прагненнями та ідеологією групи людей, яких об’єднує наразі вже не прагнення європейського вибору, а обурення корупцією влади.
Про заборону на в’їзд українських високопосадовців, причетних до репресій мітингувальників, пише канадська «Глоуб енд Мейл». І зазначає: Канада не може залишатися осторонь, коли великій європейській країні загрожує справжня тиранія.
«Уолл Стріт Джорнал» пише: через політичні пертурбації в Україні – проблеми виникають і у Кремля.
Схожа риторика – і у американської «Вашингтон Пост». Автори видання переконані: попередня доба дала українській опозиції надію на те, що їй вдасться змінити Україну. А це може стати серйозним ударом по позиції російського президента, який сподівається зберегти Київ у сфері свого впливу.