5.ua

Світові ЗМІ про події в Україні [відео]

   

  «Ла тер сера», Іспанія

  «Напруга в Україні наростає. І на вулицях, де поновилися сутички, і на політичному рівні».

   «Ехо Москви», Росія

  «Насправді в Києві дійсно щось відбувається.. впадають в око зовсім інакші відносини з владою.. У нас як? Всі знають, що скоро прийде ОМОН і  всіх розжене. У Києві знають, що якщо прийде «Беркут» і спробує когось розігнати, то дістане відсіч. Ніхто не боїться. В Москві я такого не пригадую. Зовсім інше відчуття свободи. В цьому питанні українці, безперечно, молодці. Просто заздрю, що у них таке можливо».

  «Московський Комсомолець», Росія

  «У вівторок на Майдані Незалежності було не більше двох сотень протестувальників. Головно пенсіонери та молодь. Багато хто з гордістю прив’язував до одягу і сумок жовто-блакитні пов’язки, які і роздавали на місці. Дехто взагалі носив великі національні прапори як плащі».

  «Нью-Йорк Таймс», США

  «Надходить інформація ... на перевізників по всій Україні тиснуть, щоби вони не відправляли до столиці автобуси, імовірно, щоби зменшити кількість протестувальників..».

   «Вошингтон Пост», США

  «Невідворотно проблеми України повертаються до природного газу та Юлії Тимошенко».

   «Євроньюз», Європа

  «Україна досі остаточно не визначилася, в яку сторону повертатися, і може підкинути ще не один сюрприз».

  «Крісчіен Саєнс Монітор", США

  «Експерти кажуть, що українська влада нині не готова приєднатися до зони вільної торгівлі з ЄС, а просто тягне час, обговорюючи умови».

   «І-У - обзервер», Європа

  «Ми не розуміємо цих геополітичних ігор. Зіштовхуються два різних світи. Українські політики - зовсім на нас не схожі. Вони знають Захід лише за п’ятизірковими готелями».

  «Аргументи і факти», Росія

  «Поки адміністрація Януковича визначається з політичним майбутнім країни, економіка України тріщить, і чимало експертів пророкують Києву близький дефолт, що припаде саме на 2015 - рік, коли в країні мають відбутися вибори президента».

  «5 канал»

   

   

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську мітингують, попри заборону суду [відео]
  Наступний матеріал
  Кримінальне провадження та досудове розслідування за заявою співробітників СБУ розпочала столична прокуратура [відео]
  Теги:
  Loading...