5.ua

Світові ЗМІ по-різному оцінюють ситуацію в Україні [відео]

  Спроба повалення влади, державний переворот – так події в Україні оцінюють на провладних телеканалах Росії. Запевняють: усі антивладні гасла народові диктує опозиція. Вона ж, нібито, і підгодовує мітингарів плітками про можливі атаки «Беркуту» – щоб не засумували.

  Глибше розібратися в ситуації намагаються опозиційні медіа. На сайті радіостанції «Ехо Москви» є й виважений репортаж з протестів у Києві, і його оцінки. Зокрема й така: «вільна й заможна Україна» Росії піде лише на користь. А ще тут намагаються пояснити росіянам: теперішні протести вже не за Євросоюз, а проти корумпованої влади.

  Хто такі усі ці люди, що вийшли на вулиці українських міст – цікавиться британське видання «Телеграф». І, опитавши протестувальників, знаходить для себе відповідь: менеджери і робітники, чоловіки і жінки, молоді і старі українці. Єднає їх одне – обурення чинною владою.

  Про те, що проти Віктора Януковича українці виступали ще у 2004-му, нагадує американський «Блумберг». І пояснює – на сторону Росії президент став через шантаж. Погрожували заблокувати торгівлю і поставки газу.

  Відбувається в Україні революція чи просто перерозподіл влади – не розуміє ніхто, навіть самі протестувальники, відзначає репортер британського видання «Ґардіан». І детально розповідає читачам про побут мітингарів, роль соціальних мереж у протестах і передумови євромайданів.

  «Нічним жахіттям для Володимира Путіна» називає події в Україні колумніст американського «Файненшіал Таймс». І пояснює – страхи не даремні. Мовляв, усе це для російського президента – і приниження, і загроза. З одного боку – руйнує плани Москви на відродження імперії, а з іншого – надихає опозицію всередині Росії.

  {youtube}jDCKPEg4mlY{/y7outube}

  Попередній матеріал
  Міжнародний комітет захисту журналістів засудив побиття медійників у Києві [відео]
  Наступний матеріал
  Порошенко: чинна влада поступово втрачає легітимність [відео]
  Теги:
  Loading...