5.ua

Світова преса активно стежить за Євромайданом (оновлено) [відео]

  За даними соцмереж, провідні світові видання готують номери, що вийдуть сьогодні зі статтями про українські події на перших шпальтах. Українські події – опинилися й на першій сторінці британської газети «Ґардіан». У «Твітері» також з’явився макет завтрашнього випуску «Файненшнл Таймс», зі статтею про розгін демонстрантів у Києві на першій сторінці. Чи він справжній – дізнаємося вже за кілька годин. Принаймні, на сайті видання новина про українські події – одна з найвищих.

  Не оминають тему українських масових протестів і в російських ЗМІ.  «Вєсті» називають демонстрантів «євроінтегрантами», і повідомляють про почавлених трактором та отруєних газом міліціонерів. «Лєнта.ру» – розповідає про дві сотні людей, начебто побитих у Дніпропетровську, коли намагалися поїхати до Києва протестувати. Телеканал «НТВ» лякає: протистояння біля адміністрації президента перетворилося на побоїще, а міліція – готова штурмувати київську адміністрацію, захоплену порушниками спокою.

  Пряму трансляцію з Майдану веде лише опозиційний канал «Дождь». Європейські журналісти – також засуджують силовий розгін демонстрантів. Адже під час нього постраждали не лише ті, хто атакував «Беркут», а й кілька десятків українських та іноземних журналістів, операторів і фотокорів. Видання «Нью Істерн Юроп», («Нова східна Європа") – оприлюднило відкритий лист, в якому засудило дії української влади. Зараз його можна побачити на сайті, а сьогодні – лист мають опублікувати кілька європейських видань.

  Попередній матеріал
  В Канаді мітингують на підтримку Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  ЗМІ: ЄС може ввести санкції проти винних у розгоні Майдану
  Теги:
  Loading...