Світова криза продовжує обвалювати біржі (РОЗШИРЕНО)

  Сьогодні рекордсменами стали росіяни. Їхні втрати індексів подолали позначку у десять відсотків. Роботу фондової біржі РТС спершу зупинили на годину, а згодом продовжили перерву до спеціального розпорядження Федеральної служби з фондових ринків.
  Падіння зафіксували і на азійських та американських біржах. Цим же розпочалися торги на європейських фондових біржах. За перші двадцять хвилин лондонська фондова біржа втратила більше двох з половиною відсотків, ще гірша ситуація у Франкфурті та Парижі. Там падіння перевищило три з половиною відсотки.

  Світову економіку продовжує лихоманити. Біржовий індекс у Японії упав більш ніж на 6 відсотків. Трохи ліпші справи в Австралії - там падіння становило лише 4 з половиною відсотка. Збитків зазнають переважно банки та вуглевидобувні компанії. Деякі експерти переконані - ситуація почне змінюватися лише після закінчення президентської кампанії у США.

  Шинічі Ічікава, експерт: "Переконаний - щоби виправити стан на світовому фінансовому ринку, уряд США повинен ухвалити рішення про виділення коштів для власної банківської системи. Проте у них невдовзі відбудуться президентські вибори, тому я не думаю, що таке рішення ухвалять найближчим часом. Найімовірніше, цим опікуватиметься вже новий президент".

  У США індекс ділової активності - Доу Джонс - упав на 500 пунктів. Це найнижчий рівень за останні 5 днів. Голова федеральної резервної служби Бен Бернанке повідомив - його відомство готове викупити короткострокові незабезпечені боргові зобов`язання. Проте навіть експерти не дають гарантії, що такі заходи  допоможуть ослабленій економіці країни.

  Марія Фіоріні Рамірес, експерт: "Ситауція на ринку зараз дуже заплутана. Мало хто розуміє, чому саме сталася криза. І тим більше складно сказати, коли громадськості стане відомо про причини економічного занепаду".

  Тим часом кілька десятків людей вийшли на Вол-стріт, протестуючи про надання допомоги великим фінансовим компаніям. На думку протестувальників, кошти, які уряд США планує витратити на боротьбу з економічною кризою, візьмуть з соціальних програм, і це ще більше дестабілізує американське суспільство.

  Захар Симчич, 5 канал
  Попередній матеріал
  Нобелівську премію в галузі хімії отримали японець і двоє американців
  Наступний матеріал
  Маккейн пообіцяв захистити Україну від Росії
  Теги:
  Loading...