Світ зустрів Новий рік (репортаж)

  Протягом 25 годин свято приходило до різних часових поясів. Першими його відзначили мешканці островів Різдва, що в Океанії. Останніми 2010-й зустріли найвіддаленіші держави Тихого океану, зокрема Самоа.

  1 січня більшість країн світу святкують Новий рік. Уранці 2010-й зустріли у Південній та Північній Америках. У Нью-Йорку прихід року білого тигра святкували під безсмертний хіт Френка Сінатри. На Таймс-сквер зібралися понад мільйон людей. Хоча пильні американці не забули про заходи безпеки - усі присутні пройшли через металошукачі. У повітрі кружляли мільйони записок із бажаннями. До свята їх зібрали у спеціальні коробки, щоби потім змішати із конфеті і запустити над містом.

  Із розмахом зустрічали свято і у Бразилії. Там  попередній рік був дуже вдалим - Ріо-де-Жанейро виграло право на проведення Олімпіади 2016-го року. На відомому пляжі Копакабана зібралися 2 мільйони людей. У Латинській Америці зараз тепло, тому під бій годинника люди пірнають у воду. Потім - людей розважали видовищним піротехнічним шоу. Для організації фейерверка використали 24 тонни піротехніки.  

  Одними із перших новий рік зустріли в Антарктиді. Це стає дедалі популярнішим для туристів саме у зимові свята. Тут Новий рік зустрічають без гучних феєрверків і ґрандіозних шоу. Утім подивитися, як пінгвіни та тюлені гріються на сонці - щороку збираються чимало людей з усього світу. Коштує така поїздка, щонайменше, дві тисячі доларів.

  Попередній матеріал
  Папа Римський закликав берегти довкілля
  Наступний матеріал
  Відсьогодні в ЄС головує Іспанія
  Теги: