Світ прощається з Е. Тейлор

  Світ прощається з Елізабет Тейлор. Актриса померла напередодні, на 80му році життя, від серцевого нападу. Поруч із Тейлор були - усі її четверо дітей.

  Вінок з квітів, фотокартка Тейлор сила силена репортерів та фанів. На алеї слави у Голівуді прощаються з легендарною актрисою.

  Відддати шану Елізабет Тейлор приходять і до музею воскових фігур Мадам Тюссо. Тут вона наче жива в образі Клеопатри. Саме ця роль принесла їй всесвітню славу.  шанувальники Елізабет залишають тут свої теплі слова на згадку про акторку у книзі пошани.

  На батькіщині Тейлор у Великій Британії, де вона пржила свої перші роки дитинства її називають ніяк інакше як британська акторка або британсько-американська, хоча відомою її зробив саме Голівуд.

  Роль Клеопатри чи не найяскравіша з поміж решти її образів. очі з чорною підводкою -моду на такий макіяж ввела саме Елізабет після цієї ролі. за роботу у фільмі акторка отримала шалений гонорар - мільйон доларів. Проте, найпрестижнішою премією її нагородили за іньші образи. два оскари акторка отримала за ролі Баттерфілд Вісім та Хто боїться вірджинії Вульф?

  Кортні Кокс, акторка: "Сумно, коли йдуть такі чудові люди. Сподіваюся, вона зараз у набагато кращому місці. За життя Ліз Тейлор зробила дуже багато для боротьби зі СНІДом і взагалі була зразковою зіркою".  

  Родинні справи актриси за життя привертали не менше уваги, аніж її професійні здобутки. Елізабет Тейлор 8 разів виходила заміж, двічі - за того самого чоловіка. З актором Річардом Бартоном вони познайомилися на зйомках "Клеопатри". Усі шлюби Ліз Тейлор завершувалися розлученнями, однак її родина - лише зростала. Окрім 4-х дітей, у акторки - було 10-ро онуків та четверо правнуків.

  Нів Кепбел, акторка: "Вона прожила надзвичайне життя - мені здається, що саме таке, яке й хотіла".

  Останні роки життя Тейлор дуже хворіла і здебільшого займалася благочинністю. на початку лютого її шпиталізували до однієї з клінік Лос-Анджелеса з діагнозом серцева недостатнність, від якого акторка померла напередодні. Поховають Елізабет Тейлор цього тижня, неподалік її бдинку в Лос-Анджелесі.

  Ксенія Новікова, Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Про численні жертви та руйнування повідомляє державне телебачення Лівії
  Наступний матеріал
  Венесуельські кулінари спекли найбільший у світі кукурудзяний коржик
  Теги: