Світ охопила Обамоманія

  Останній день передвиборної кампанії у США. У кандидатів графік напружений як ніколи. Джон Маккейн планує виступити у семи штатах, а на його суперника чекають щонайменше у трьох. І якщо у США ще лишаються штати, які не визначилися кого підтримати четвертого листопада, то решту світу охопила справжня Обамоманія.
  У Кенії вже готові святкувати перемогу Обами. Тут мешкають родичі кандидата у президенти США по батьківській лінії. Місцевих прихильників демократа не цікавлять навіть результати соцопитувань, у них є набагато достовірніше джерело інформації - місцевий ворожбит. А він прогнозує перемогу Обами. Увага до кенійських родичів кандидата настільки велика, що сюди з'халися уже чимало журналістів. Будинок бабусі Обами про всяк випадок охороняє поліція.

  Малік Обама, брат Барака Обами: "Усі надзвичайно щасливі та схвильовані, ми усі не дочекаємося наступного після виборів дня, коли зможемо відсвяткувати перемогу".

  У Найробі, столиці Кенії, темношкірому кандидату присвятили цілий мюзикл. Його прем`єра відбулася напередодні виборів у США. Музична історія розповідає про усі виклики, з якими стикнувся Обама на шляху до кандидатства. Завершується сюжет з"їздом демократів, на якого Обаму висунули у кандидати, тож жодних прогнозів про те, хто переможе на виборах у мюзиклі немає.

  Ерік Макорі, актор: "Це прекрасне відчуття, це так чудово грати роль Барака Обами, адже він мене надихає, він є для мене взірцем, мені хочеться змінювати світ, як це робить він".

  У жителів японського містечка Обама жодних сумнівів, кого з кандидатів підтримати - не було. Їхні симпатії цілком і повністю на боці демократа. І хоча сам Барак у портовому містечку-тезці ніколи не бував, тут живуть сотні його фанатів. Найбільшу популярність в Обамі мають сувеніри із зображенням Обами. А мер цього японського містечка вже пообіцяв запросити його у гості - якщо кандидат переможе на виборах.

  Дар`я Тарадай, 5 канал
  Попередній матеріал
  На країни єврозони 2009 року чекає падіння ВВП
  Наступний матеріал
  Профспілки не задоволені тим, як влада долає кризу
  Теги:
  Loading...