Світ карнавалить [сюжет, відео]

  І поки Бразилія підбиває підсумки змагань шкіл самби, світ також карнавалить. Італія провела венеціанський фестиваль парадом гондол, німецький Кельн відзначає сьогодні попелову середу, а Сполучені Штати з розмахом відгуляли Марді Гра.

  Яскраві маски і костюми, дощ з цукерок і шампанське. Так відсвяткували Марді Гра у Сполучених Штатах Америки. З гігантських карнавальних платформ людей осипали солодощами. На заваді масовим гулянням не стала навіть негода.

  Рік Роліззі: "Цього року Марді Гра видалося на славу. Здається, що була рекордна кількість людей. Трохи заважала погода. Дощило, але недовго. Та, попри хмари на небі в усіх був гарний настрій".

  Кульмінація параду - візит короля карнавалу. Він сидів на величезній платформі й усі пили за його здоров`я.

  Джошуа Енте: "Марді Гра - це час добре повеселитися. Я дуже добре почуваюся".

  Не всі американці переймалися святковою атмосферою на батьківщині. Де-хто віддав перевагу бразильському карнавалу. у Ріо-де-Жанейро напередодні запалювали представники нетрадиційної орієнтації.

  Шон Велс, турист зі США: "Я приїжджаю на цей карнавал щороку. Мені тут подобається. На таку вечірку я потрапив уперше. Усі танцюють, співають, розважаються. Всі розкуті й вільні у своїх діях".

  Таке пропустити не можна, кажуть місцеві. Гей-паради і вечірки чи не найяскравіша частина бразильського карнавалу. Тут і запальні танці ,і розкутість. Усе заради задоволення.  

  Тамара Тейлор, мешканка Ріо-де-Жанейро: "Тут чудово. Таке не можна пропустити. Тут можна робити усе, що заманеться. Тут немає жодної упередженості".

  Напередодні у Ріо змагалися школи самби. Незадовго мають визначити переможця. Тим часом італійці відсвяткували останній день венеційського фестивалю. Тема цьогорічних гулянь - дев"ятнадцяте сторіччя. Ряджені учасники випустили кілька яскравих повітряних куль у небо - що символізує завершення свята. У Німечинні теж гуляють сьогодні останній день Кельнського фестивалю, який розпочався ще минулого четверга. Він називається пОпеловою середою. Традиційно цього дня у ресторанах подають рибні страви.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Північно-західні регіони США потерпають від потужної повені
  Наступний матеріал
  ЄС готує нові санкції проти Лівії
  Теги: