Світ готується до зустрічі Нового року

  Світ готується до зустрічі Нового року. В Лондоні провели репетицію урочистого параду. В ньому візьмуть участь більше 8 тисяч музикантів, танцівників і акторів. У Нью-Йорку протестували величезну кришталеву кулю, яка має сповістити про настання 2011-го. Мешканці ж Сіднея вже починають займати найкращі місця на набережній, щоби подивитися на святкові феєрверки.

  Півмільйона відвідувачів чекають на новорічний Парад в Лондоні. Транслюватимуть подію п`ятсот телеканалів. Участь у ній візьмуть митці зі всього світу. Через снігову бурю до британської столиці пробилися навіть два оркестри зі Сполучених Штатів. Їхній відліт був під загрозою скасування, але музиканти за будь-яких умов прагнули зіграти на лондонському параді.

  Гарі Лок, директор американського оркестру: "Наші рейси відтерміновували кілька разів. Але на щастя оркестру все-таки вдалося дістатися Лондона. Багаж іще не привезли, але ми репетируємо. Дуже приємно та цікаво бути тут".

  Величезну кришталеву кулю підняли на спеціальному шпилі в Нью-Йорку. Вона падає в момент настання Нового року в цій частині Сполучених Штатів. Куля прикрашена понад тридцятьма тисячами ліхтариків і важить майже чотири тони. 

  Джефрі Штраус, організатор події: "Цьогоріч ми замінили кожен десятий Вотерфордський кришталик, якими прикрашена куля. Тепер на ній буде каскад маленьких сердечок у діамантовому обрамленні. Новий дизайн розповідатиме про кохання".

  Сотні мешканців Сіднея всю ніч провели в наметах на березі затоки, щоби зайняти найкращі місця для огляду святкового феєрверку. Він відбудеться поблизу сіднейського мосту. Попереднє масштабне фаєр-шоу по телебаченню подивилися сто шістдесят мільйонів людей з усього світу. Новий рік прийде до Сіднея о п`ятнадцятій годині за київським часом.

  Олександр Войтко, "5 канал".  

  Попередній матеріал
  В Польщі засудили чоловіка, що вкрав табличку з воріт Освенциму
  Наступний матеріал
  Влада Арізони виявилася неготовою до випавшого 30 сантемитрового шару снігу
  Теги: