Світ готується до Різдва

  Президент США Барак Обама вирушив у довгоочікувану відпустку. Разом із родиною гайнув на два тижні на Гавайї. Про свої плани розповів вичерпно – сон і сонце. Білий дім залишив спокійно – прикрашеним і з ялинкою.

  У Європі – теж панують різдвяні настрої. Адже католики починають святкувати вже за кілька днів. Вулиці столиць прикрашають гірляндами, звідусіль лунають різдвяні пісні, а просто неба – відеривають ятки зі смаколиками та сувенірами.

  Богдан, турист з України: «Париж надзвичайно гарний перед Різдвом. Нам подобається оця атмосфера святкування, ліхтарики, більше людей посміхаються. Добре, що холодно, бо без цього яке ж Різдво? Нам подобається такий клімат, бо ми з України».

  Міста, містечка, навіть ферми та окремі господарі – змагаються, кому вдасться найбільше вразити світ святковою ілюмінацією. Одну хорватську ферму власник прикрасив мільйоном ліхтариків.

  Златко Салай, фермер: «Я народився в 44, тоді була страшна бідність. Я завжди мріяв про різдвяні гірлянди. І от нарешті – здійснив мрію дитинства».

  Навіть звіряткам, які себе добре поводили упродовж року, перед Різдвом роздають подарунки. Смаколиками вже пригостили тварин у зоопарках Чилі та Австралії.

  Хоча фінансові аналітики вже не перший рік доповідають, що люди витрачають на подарунки менше, Різдво гуляють більш спокійно, святковий настрій – не псується. Можливо, зменшення витрат навпаки – змушує людей не перетворювати новорічні свята на забіг по крамницях, а провести їх у колі друзів та рідних.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Рейтинг небезпечних для журналістів країн очолила Сирія
  Наступний матеріал
  Помер Ігор Слісаренко
  Теги:
  Loading...