«Святий Іуда» дістався Санкт-Петербургу

  Санкт-Петербургу дошкуляє «Святий Іуда». Шторм з таким іменем - вирує у регіоні. У місті закрили водо-та суднопропускні споруди на дамбі у Фінській затоці. Рівень води у гирлі Неви - зріс, втім загрози підтоплення немає, запевняє місцева влада. Шквали вже призвели до енергоаварій. Без світла залишилися понад тисяча людей у 13 населених пунктах.

   

  Напередодні «Іуда» завдав чимало збитків у Західній Європі. Він пронісся над півднем Великої Британії, Нідерландами та Бельгією, Францією та Німеччиною. Жертвами стихії стали щонайменше тринадцятеро людей. Більшість з них - загинули під поваленими деревами. Метеорологи зафіксували рекордні пориви вітру до 190 кілометрів за годину. Шквали пошкодили лінії електропередач і залишили без світла тисячі будинків у Британії, Франції, Швеції та Данії. В Лондоні та Амстердамі - зупинили рух поїздів, припинили залізничне та поромне сполучення через Ла-Манш, скасували понад 130 авіарейсів у британському «Хітроу».

  Жителька Санкт-Петербургу: «Ми перечікували негоду вдома, коли увімкнулася сигналізація машини. Я спустилася і з’ясувала, що вийти на вулицю буде нелегко - двері заблокувало повалене дерево. Зрештою, мені таки вдалося вибратися з дому, і я пішла перевірити, як там наші сусіди. А повертатися довелося надзвичайно швидко і обережно, бо вітер почав валити і інші дерева».

  Попередній матеріал
  Міліція взялися розслідувати масове харчове отруєння у Львові
  Наступний матеріал
  Австралія потерпає від потужних штормів
  Теги:
  Loading...