5.ua

Сутички в Києві: реакція світових ЗМІ [відео]

   

  Один з найповажніших новинних часописів світу - "Інтернешнл Нью-Йорк Таймс" помістив українські протести на чолі усіх міжнародних новин недільної ночі. Пишуть про суперечливі закони, що обурили українців та лідерів опозиції. "Палки й каміння проти сльозогінного газу" - так називається матеріал.

  На сторінці "Вашингтон Пост" матеріал про Україну - найголовніший із європейських новин. Акцент автори зробили не на вуличних сутичках, а на відсутності єдиного лідера в опозиції.

  Детальний репортаж із Києва вже декілька годин на головній сторінці "Новин Бі-Бі-Сі". Автор, що нині особисто перебуває на місці подій - намагається пояснити міжнародній аудиторії, що ж саме обурило українців. І показати - чим теперішні сутички відрізняються від попередніх.

  На сайті телеканалу британського каналу "Скай-Ньюз" - протистояння в Україні поступається місцем лише конфлікту у Сирії. Кореспондента у Києві канал не має, тож обмежується переказуванням найяскравіших моментів.

  На конфлікті зосереджується і видання "Тайм". На його сайті Україні присвячена фотогалерея.

  Німецькі медіа, як не дивно, у першу чергу звернули увагу на свого спортивного кумира. Фотографія Віталія Кличка у піні з вогнегасника - облетіла чимало сайтів. Декотрі видовищним знімком і обмежилися, та деякі спробували пояснити, що за закони розлютили українців.

  Дещо активніше події в Україні висвітлюють іспаномовні медіа. Вони пильно стежать за Києвом ще з часу повалення пам`ятника Леніну. Видовище настільки вразило аудиторію, що та й дотепер спостерігає за кожним поворотом. Знає навіть про автомайдани в різних куточках України. І особливо вражена сумами штрафів, що їх передбачають нові українські закони.

  На новинних сайтах в Росії - повідомлення з України посунули навіть Олімпіаду в Сочі. Зокрема, на сторінці опозиціного каналу "Дождь". І навіть на сайті НТВ. Він детально розповідає - як "10 тисяч мітингарів вийшли на вулиці Києва, поговорили й пішли громити урядовий квартал". Канал "Вєсті" на перебігу протесту не зупиняється. Зате - столу переговорів і готовності Віктора Януковича до порозуміння присвячує декілька матеріалів.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Білий дім закликає українську владу припинити насильство на вулицях Києва
  Наступний матеріал
  У сутичках на Грушевського правоохоронці затримали понад 20 активістів
  Теги:
  Loading...