Сутичками з поліцією завершився протест людей з обмеженими можливостями у Болівії

  Сутичками з поліцією завершився протест людей з обмеженими можливостями у Болівії. У акції взяли участь близько тисячі активістів. Вони вимагали від влади - вищих соціальних виплат.

  Люди на милицях та інвалідних візках - прибули до Ла-Паса - зі сходу країни. Свій марш вони почали ще у середині листопада і нарешті дісталися столиці. Поліцейські намагалися не пустити їх до центру міста. Тоді розлючені інваліди - напали на правоохоронців. Їм вдалося прорвати поліцейські кордони і влаштувати мітинг на центральній площі. Серед основних вимог протестувальників збільшення державної допомоги для людей з обмеженими можливостями - учетверо. Ще вони виступали проти дискримінації людей з фізичними вадами.

  Рохеліо Майта, протестувальник: "Прагнемо, щоби до людей з обмеженими фізичними можливостями ставилися з гідністю, щоби нас поважали. Зрештою, ми також громадяни цієї країни, тож маємо усі відповідні права. Мета протесту привернути увагу влади до наших проблем, і ми будемо відстоювати свої інтереси".

  Хуліо Енгінас, протестувальник: "Сліпим виплачують допомогу у понад 700 доларів на місяць, нам - менше двохсот. Ми вимагаємо, щоби наші виплати підвищили до належного рівня, адже інвалідам жити не легше, аніж сліпим".

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа на військових навчаннях у США
  Наступний матеріал
  Чавес сьогодні вилітає на Кубу для проведення нової операції
  Теги: