Сутичками з поліцією закінчився протест шахтарів у болівійській столиці

  Сутичками з поліцією закінчився протест шахтарів у болівійській столиці Ла Пас. Гірники вийшли на вулиці з вимогою - націоналізувати одну з місцевих цинкових копалень і заборонити доступ туди приватним компаніям.
  Сотні протестувальників прямували до площі перед президентською резиденцією. Правоохоронці - спробували зупинити натовп. Активісти - відповіли камінням. За повідомленнями місцевих ЗМІ, вони також підірвали кілька саморобних вибухових пристроїв. Поліція розігнала демонстрантів - сльозогінним газом. Попри це, припиняти боротьбу шахтарі не збираються. Вони заблокували проїзд до копальні і заявили, що дають владі 72 години на роздуми, а потому - влаштують ще масштабніший протест.

  Северино Естельяні, лідер протестувальників: "Шахтарі-бюджетники борються за право працювати на цій шахті вже кілька днів. Ми не дозволимо владі відвернутися від робітників і віддати копальню до рук приватних компаній, адже йдеться про наші заробітки. Протести триватимуть, допоки влада не перегляне свої плани щодо шахти Колькірі".
  Попередній матеріал
  Понад тисяча людей стала безхатченками у Сан-Паулу
  Наступний матеріал
  У Лондоні відбулася світова прем`єра нового погляду роману Толстого
  Теги: