Судно "Дельвіна" з 7 українцями на борту - звільнили

  Судно "Дельвіна" з сімома українцями на борту, яке захопили сомалійські пірати п`ятого дистопада, звільнили. Про це повідомив голова зовнішньої розвідки України. До кенійського порту Момбаса "Дельвіну" супроводжує нумецьке військове судно "Бремен".

  Микола Маломуж, голова зовнішньої розвідки України: "Судновласник і переговірник відпрацьовували модель по звільненню разом із службою зовнішньої розвідки України, із державними органами України, із МЗС України тому цей процес пішов надзвичано ефективно швидко. Початкова ціна заявна сім мільйонів зараз ми вийшли на три з половиною і якраз ця сума була сьогодні була доставлена і останній пірат покинув буквально 10 хвилин назад судно Дельвіна".

  Також пан Маломуж розповів про долю Аріани, яку пірати звільнили 10-го грудня. Нині балкер - під охороною військового корабля ВМС США, очікує на прибуття буксиру з пальним.  Американська сторона гарантує безпеку Аріани. З борту фрегата неодноразово висаджувалися фахівці для надання медичної та іншої допомоги українському екіпажу.

  Попередній матеріал
  Європа потерпає від негоди
  Наступний матеріал
  Неділя буде найхолоднішим днем грудня
  Теги: