Суд США не заборонив показ трейлера антиісламського фільму на "YouTube"

  Влада США витратила 70 тисяч доларів на трансляцію 30-секундного кліпу, в якому президент Барак Обама і держсекретар Гілларі Клінтон засуджують резонансну стрічку "Невинність мусульман". Тим часом, прибрати з відеопорталу "YouTube" трейлер скандального фільму відмовився американський суд. Цього вимагала Акторка Синді Лі Гарсія, яка знялася у стрічці.

  У позовній заяві жінка пояснила: продюсер не попередив акторів про антиісламську спрямованість стрічки. Після появи демо-ролика в інтернеті - життю акторки почали погрожувати, постраждала і її професійна репутація. Тож, вона просила покарати творця фільму і прибрати відео з інтернет-джерел. Втім, судді відхилили це клопотання, бо жінка не надала жодних документальних доказів її участі у стрічці. Акторка збирається подавати повторну заяву. Нагадаємо, стрічка про життя пророка Мухаммеда викликала обурення у мусульман. Арабським світом прокотилася хвиля протестів. Жертвами заворушень стали десятки людей.

  Синді Лі Гарсія, актриса: "Трейлер необхідно прибрати з інтернету, інакше він продовжить спричиняти проблеми і на Близькому Сході, і у цілому світі, і у моєму житті. У ньому показані жахливі речі. І жодна свобода слова цього не виправдовує. Ми, актори, поняття не мали, що це буде антиісламська стрічка".

  Кріс Армента, адвокат: "Вже за три тижні моя клієнтка подасть повторний позов до суду, підкріплений усіма необхідними документами, і знову вимагатиме прибрати трейлер стрічки "Невинність мусульман" з "YouTube"".

  Попередній матеріал
  У Китаї спекли рекордний ритуальний пиріг вагою 300 кг
  Наступний матеріал
  У Кембриджі відбулась 22-га церемонія вручення Шнобелівської премії
  Теги: