5.ua

Суд над Мушаррафом перенесли через вибухівку

  Суд над Первезом Мушаррафом у Пакистані перенесли через вибухівку. Колишнього військового очільника, якого звинувачують у державній зраді мали привезти сьогодні до Національної Бібліотеки в Ісламабаді на слухання у справі.

  Однак, як повідомив адвокат, на під’їзді до будівлі поліція знайшла п’ять кілограмів вибухівки. Судді дозволили 70-ти річному генералу не з’являтися на це засідання і пообіцяли йому безпечний проїзд на слухання, які призначили на перше січня наступного року. Тоді йому мають зачитати обвинувачення. Зокрема Первезу Мушаррафу закидають державний переворот. А саме введення надзвичайного стану, коли Верховний суд не визнав його главою держави. Усі обвинувачення Мушарраф відкидає і називає їх політично мотивованими.

  Ахмед Раза Касурі, адвокат Первеза Мушаррафа: «Сьогодні Первез Мушарраф не міг бути присутнім на суді через вибухівку, яку знайшли близько будівлі, де призначили слухання. Там також була зброя. Коли мій підзахисний був президентом, на нього робили замахи двічі. Тож допоки суд не візьме на себе відповідальність за безпеку  Мушаррафа, -  він не з'явиться в залі суду».

  Попередній матеріал
  РФ купила перший транш українських облігацій
  Наступний матеріал
  У ВР завтра засідатиме бюджетний комітет
  Теги:
  Loading...