Стросс-Кан подав у відставку з посади голови МВФ

  Домінік Стросс-Кан подав у відставку з посади голови Міжнародного валютного фонду. Проте усі звинувачення - заперечує. Про це йдеться в заяві, яку оприлюднила установа.

  Сьогодні тепер уже колишнього чільника МВФ вдруге спробують звільнити під заставу його адвокати. Тим часом, ЗМІ пишуть про нового свідка у справі. Це - працівник готелю, який прибирав у номері Строс-Кана посуд у той час, коли туди прийшла покоївка. Начеб-то, саме він сказав жінці, що номер вільний і можна прибирати.

  Бажанням присвятити весь свій час доведенню невинуватості пояснив заяву про відставку тепер уже екс-голова МВФ - Стросс-Кан. У листі до установи підсудний зазначив, що зараз у першу чергу думає про дружину, дітей та друзів. У самій міжнародній інституції повідомили - поки не буде обрано нового виконавчого директора його обов`язки виконуватиме колишній заступник Стросс-Кана - Джон Липські.

  Андерс Борг, міністр фінансів Швеції: "В Європі є багато фахівців, які зможуть ефективно виконувати обов`язки голови МВФ. Наступним виконавчим директором має стати компетентний і досвідчений політик, який і надалі забезпечуватиме фонду позицію одного з лідерів фінансового світу".

  Вдруге звільнити Стросс-Кана з тюрми під заставу спробують сьогодні його адвокати. До суми у мільйон доларів вони пропонують додати домашній арешт екс-глави МВФ у квартирі в Нью-Йорку та електронну систему стеження за підсудним. Поки що Стросс-Кана утримують в одній з в"язниць тюремного комплексу "Райкерс-Айленд".  

  Вільям Тейлор, адвокат Стросс-Кана: "Ми підготовували нове прохання про звільнення під заставу. Зараз наш клієнт перебуває у гарному настрої. Він - сильна людина, готова пройти судовий процес до кінця".

  Поліція Нью-Йорка продовжує збирати докази у резонансній справі. Зокрема, правоохоронці вилучили для експертизи фрагмент килимового покриття з готельного номеру, де, начебто, стався злочин. 62-річного екс-главу МВФ розглядали як одного з основних кандидатів від Соціалістичної партії Франції на президентських виборах наступного року. Своєї популярності Стросс-Кан поки що не втратив - як свідчать французькі соціологічні опитування майже шістдесят відсотків громадян вважають його жертвою політичної змови.

  Олександр Войтко, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  У ПР критикують Ющенка за його позицію щодо справи Луценка
  Наступний матеріал
  Проти президента Сирії запровадили міжнародні санкції
  Теги:
  Loading...