Стросс-Кан не визнав провини по жодному з пунктів

  Екс-голова МВФ Домінік Стросс-Кан на слуханнях у нью-йоркському суді не визнав своєї провини за жодним із пунктів. Сьогоднішнє засідання дає формальний старт підготовці до судового процесу. На думку експертів, він може затягнутися на кілька місяців.

  Фінансисту закидають спробу зґвалтування 32-річної покоївки нью-йоркського готелю "Софітель" та незаконне утримання жінки під замком. Захист наполягає не невинуватості клієнта і стверджує, що ця історія сталася за обопільною згодою Стросс-Кана та покоївки. 

  Невинний - заявив у нью-йоркському суді екс-голова МВФ Домінік Стросс-Кан. Прокуратура обвинувачує його за сімома пунктами. Шість із них стосуються злочинів сексуального характеру, один - незаконного позбавлення волі. За цими статтями 62-річному Стросс-Кану загрожує ув`язнення від 5 до 25 років.  

  Процедура, на якій Стросс-Кан офіційно заявив, що вважає себе невинним, дає формальний старт підготовці до судового процесу. Тим часом профспілка покоївок Нью-Йорка влаштувала акцію протесту біля будівлі кримінального суду. Десятки працівниць різних готелів вимагають правосуддя та захисту персоналу. Крім того, вони просять встановити у готелях кнопки небезпеки, як у банках.

  Протетсувальниці: "Ми не збираємося мовчати! І маємо об`єднатися, щоби захистити себе від подібного у майбутньому".

  Протетсувальниці: "Ми вимагаємо правосуддя та поваги до себе!"

  Протетсувальниці: "Закон для всіх! Не має значення, ким ти працюєш і скільки у тебе грошей!"

  Домініка Стросс-Кана, якого вважали одним із головних претендентів на посаду президента Франції, затримали 13 травня в аеропорту Нью-Йорка. Після цього фінансист тиждень провів у в`язниці Райкерс-Айленд. 19 травня суд перевів звинуваченого під домашній арешт під заставу в мільйон доларів. Останні два тижні Стросс-Кан провів у чотириповерховому будинку в престижному районі Нью-Йорка. В апартаментах за 50 тисяч доларів на місяць є кінотеатр, сауна, фітнес-зала та відкрита тераса на даху. Разом із фінансистом мешкають його дружина та дочка. Залишати приміщення Стросс-Кан може лише з медичною чи релігійоню метою - попередньо узгодивши це з охороною. 

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На парламентських виборах у Португалії перемогла опозиція
  Наступний матеріал
  Під час візиту до Києва Бурджанадзе порівняла себе з Тимошенко
  Теги:
  Loading...