5.ua

Стрілянина у Парижі – нападника шукають

  Озброєний мисливською рушницею, чоловік удерся до офісу газети, зробив кілька пострілів і втік. За півтори години стрілець обстріляв офіс банку в діловому районі Ля Дефанс. Там ніхто не постраждав. Згодом нападник викрав машину і змусив водія відвезти його до Єлисейських полів. Поліція Парижа прочісує місто у пошуках зловмисника, в операції задіяні гелікоптери. За описами свідків, нападнику близько 40 років, він має білу шкіру та коротке волосся.

  Зауважимо, що у п'ятницю 15 листопада до офісу телеканалу BFM вдерся озброєний чоловік. Утім тоді ніхто не стріляв. Поліція з'ясовує, чи є зв'язок між цими інцидентами.

  Манюель Вальс, міністр внутрішніх справ Франції: «У поліції вдалися до патрулювання редакцій засобів масової інформації. Допоки нападник перебуває на волі і ми не довідалися про його мотиви, він є небезпечним, тож захист офісів ЗМІ є необхідним».

  Ніколя Деморан, керівник видання «Liberation»: «Ми у Франції, надворі 2013 рік, коли існує високий рівень злочинності, яка загрожує свободі деяких медіа-організацій і може призвести до драматичних наслідків, як сьогодні вранці».

  Попередній матеріал
  Російська прокуратура перевіряє аеропорт «Домодєдово»
  Наступний матеріал
  Меркель: влада України не демонструє готовності до євроінтеграції [відео]
  Теги:
  Loading...