Стрілянина у Німеччині - 4 людини загинули

  Трагедія у Німеччині. Четверо людей загинули внаслідок стрілянини на півдні Німеччини. Ще один чоловік - поранений. Вогонь відкрила 46-жінка. Ймовірно, через конфлікт із рідними.

  Справжня драма розігралася у невеличкому німецькому містечку ЛьОррах. 46-річна жінка, ім`я якої не розголошують, відкрила вогонь у житловому будинку. Вона застрЕлила з гвинтівки свого колишнього чоловіка та семирічну дитину, яких приїхала навідати за два місяці після розлучення. Після цього зловмисниця влаштувала вибух і, озброєна, прийшла до лікарні святої Елізабет, розташованої навпроти. 

  Зігфрід Шмідт, очевидець: "Я побачив жінку у темному одязі. Вона була озброєна гвинтівкою і бігла до лікарні святої Елізабет. Дорогою вона поранила когось. Потому забігла у приміщення і рушила просто у гінекологічне відділення. Це було жахливо!"

  У шпиталі жінка застрелила медбрата та поранила паціента-поліцейського. Зловмисницю вбили спецназівці, які прибули на місце інциденту. Вони стверджують, що перестрілка була дуже інтенсивною.  

  Дітер Інхофер,  прокурор міста Леррах: "Четверо людей загинули, - по двоє у різних місцях. Одна з загиблих - підозрювана. Її зупинили поліцейські у шпиталі. Правоохоронці працювали дуже оперативно - жертв могло бути набагато більше. Нині ситуація під контролем".  

  Поліція поки що нічого не повідомляє про причини нападу. Утім, за однією з версій, на такі дії жінка могла піти після конфлікту у сім`ї. Події у Леррахі сталися лише через кілька днів після відкриття в Штутгарті процесу у справі Йорга Кречмера - 51-річного бізнесмена, чий син розстріляв 15-ох людей у школі міста Віннендена. Підприємця обвинувачують у порушенні правил зберігання зброї.

  Попередній матеріал
  Пожежа у штаті Юта зруйнувала десятки будинків
  Наступний матеріал
  Відтепер прямі трансляції «5 каналу» - на iPad та iPhone
  Теги: