фото із соцмереж

Стрілянина у Мюнхені: поліція встановила особу нападника

  Правоохоронці повідомляють, що найімовірніше, нападник на кафе швидкого харчування у Мюнхені діяв один

  Очевидці заявляли про трьох озброєних людей, але поліція цього не підтверджує. Увечері в п'ятницю, 22 липня, молодий чоловік увірвався до торгового центру "Олімпік" і відкрив вогонь по людях. Поліція вже встановила особу нападника. Ним виявився 18-річний німець іранського походження, який тривалий час мешкав у Мюнхені. Нападника знайшли мертвим у тому ж торговому центрі. Мотиви нападу поки не з'ясували.

  Мюнхенська влада оголосила в місті особливий стан. За допомогою спеціальної системи оповіщення містяни отримали на смартфони повідомлення з проханням не залишати свої будинки. Сьогодні у Берліні заплановано засідання уряду Німеччини за участю канцлера Анґели Меркель і всіх профільних міністрів "кабінету безпеки". У Баварії у зв'язку з трагедією оголосили жалобу.

  "Під час обшуку торгового центру кількома загонами поліцейських підрозділів знайшли чоловіка, котрий, ймовірно наклав на себе руки. Опираючись на свідчення очевидців та відеоматеріали, маємо підстави вважати, що це і був нападник, якого ми шукали", - повідомив шеф поліції Мюнхена Хубертус Андре.

  Попередній матеріал
  МЗС оприлюднило поради українцям у зоні терористичної активності у Мюнхені
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих внаслідок "мюнхенської стрілянини" зросла
  Loading...

  МЗС оприлюднило поради українцям у зоні терористичної активності у Мюнхені

  Мюнхен: Українка, що перебувала в епіцентрі стрілянини, розповіла, як ховалась від нападників