Стрілянина у американському штаті Техас

  Стрілянина у американському штаті Техас. У власному домі загинула - ціла родина. Тіла семи людей виявила поліція Далласа. Правоохоронці кажуть: застрелили сім`ю під час розгортання святкових подарунків.
  Четверо жертв - жінки, решта - чоловіки. Вік від 18-ти до 60 років. Два пістолети, з яких розстріляли людей - поліція знайшла поруч. Правоохоронці називають кілька попередніх версій злочину. За однією з них, нападник був знайомим загиблих, і у дім його пустили самі хазяї. За іншою - це був внутрішньо-родинний конфлікт. Один з членів сім`ї застрелив своїх родичів, а потому здійснив самогубство. Яка з цих версій виявиться правдивою відповість слідство. Та з`ясування обставин трагедії - ускладнює те, що у навколишніх будинках ніхто не живе, тож свідків стрілянини - немає.

  Роберт Еберлінг, сержант поліції: "Це, ймовірно, найгірший злочин, який мені довелося розслідувати за багато років роботи. Загибель людей - завжди трагедія, незалежно від того, у який день це трапилося. Але факт, що злочин стався на Різдво - ще більше підкреслює жахливість ситуації".
  Попередній матеріал
  Справжню супер-рибу спіймали китайські рибалки
  Наступний матеріал
  Теракт в Іраку: 6 людей загинули
  Теги: