Стрілянина та вибухи у венесуельській столичній тюрмі

  Стрілянина та вибухи у венесуельській столичній тюрмі Ла Пінта. За припущеннями правоохоронців, там побилися члени конкуруючих злочинних угрупувань. Бійки не вщухали понад дві години.
  Назвати точну причину спалаху насильства у буцегарні - поліцейські не можуть. В`язні ось уже понад три тижні контролюють більшість її території. Близько місяця тому влада оголосила, що закриє виправний заклад, а його мешканців переведе до інших тюрем. Бранці Ла Пінти у відповідь - влаштували заколот. Поліцейські оточили територію тюрми і почали тривалі перемови. Вже вдалося переконати переїхати сотню мешканців в`язниці. Решта - полишати рідні камери не хоче, попри те, що тюрма переповнена. Її побудували для утримання 350 людей, а натепер ув`язнених там - понад 2 тисячі.

  Айріс Варела, міністр петенціарних закладів Венесуели: "В`язні повідомили, що у виправному закладі натепер є травмовані, а можливо й загиблі. Ми знаємо лише, що за тюремними стінами спалахнули заворушення, вибухнули кілька гранат.  Можемо лише сподіватися, що ніхто не зазнав тяжких поранень". 
  Попередній матеріал
  ДТП у В`єтнамі: загинули 34 людини
  Наступний матеріал
  У Болгарії заборонили курити у громадських місцях
  Теги: