Страйкують працівники франкфуртського і мадридського аеропортів

  Сотні європейських авіарейсів скасовано через страйк працівників летовищ. На роботу не вийшов персонал аеропортів у Франкфурті та Мадриді.

  Більшість страйкарів франкфуртського летовища - контролери злітно-посадкових смуг. Вони вимагають підняти зарплату майже на сімдесят відсотків. Мотивують це тим, що в аеропорту відкрили четверту злітно-посадкову смугу, тому роботи значно побільшало. Керівництво летовища називає вимоги страйкарів безвідповідальними і закликає до компромісу. Акція непокори триватиме до півночі і може продовжитися у понеділок - попереджають профспілки. Більшість скасованих рейсів - авіакомпанії "Люфтґанза".

  Маркус Сіберс, речник профспілки: "Я не знаю, коли завершиться страйк, це залежить від "Фрапорта" - компанії-оператора франкфуртського аеропорту. Поки що нам ніхто нічого не обіцяв, з нами навіть ніхто не вийшов на контакт, ніхто не дзвонив, не звертався особисто. Ми про все дізнаємося із прес-релізів". 

  Герберт Май, член ради директорів компанії-оператора франкфуртського аеропорту: "Наша єдина проблема - це страйкарі, які керують літаками на землі. Але у четвер ми вже змогли відправити сімдесят відсотків рейсів. Сподіваюся, і з цією ситуацією впораємося. І наслідки страйку будуть меншими, аніж очікувалося".

  Понад сотня рейсів скасована і в аеропорту Мадрида. Там страйкують пілоти та бортінженери компанії "Іберія". Вони стурбовані планами створення дочірньої компанії. На їхню думку, це може призвести до скорочення робочих місць та зарплати.

  Попередній матеріал
  Сайт "Дорожнього контролю" відновив свою роботу
  Наступний матеріал
  Київські бювети хочуть оснастити очисними системами
  Теги: