Страйк залізничників у Португалії

  Страйк залізничників у Португалії. Через протест на роботу не змогли потрапити тисячі людей, які мешкають у передмістях Лісабона.

  Залізничники відмовилися виводити на маршрути майже всі приміські поїзди через скорочення зарплат. Португальський уряд запроваджує нові заходи економії на вимогу Міжнародного валютного фонду, Євросоюзу та Європейського центробанку. Зменшення видатків бюджету є необхідною умовою для отримання чергової частини пакету фінансової допомоги. Пасажирів же страйк залізничників розлютив. Багато з них завчасно придбали квитки на рейси, які потім були скасовані.

  Перший пасажир: "Залізничники мали завчасно попередити людей про страйк. Я придбав проїзний на місяць, а тепер не можу їздити по ньому. Це нечесно".

  Другий пасажир: "Залізничники, безперечно, мають право на страйк, як усі інші громадяни. Але подібних протестів останнім часом у Португалії дуже багато. Вони стали звичними та втратили свій ефект. Цей страйк лише нашкодив простим людям, які не змогли потрапити на роботу".

  Попередній матеріал
  Винних у зриві боротьби проти корупції визначили громадські активісти [відео]
  Наступний матеріал
  Екскурсії до Білого дому тимчасово припинили
  Теги:
  Loading...