Страйк працівників німецької авіакомпанії "Люфтганза" зачепив українців

  Страйк працівників німецької авіакомпанії "Люфтганза" зачепив і українців - так скасовано рейс із Борисполя до Франкфурта. Анульовано і рейс у зворотньому напрямку. Нині в аеропортах намагаються відправити пасажирів цих двох рейсів - іншими літаками.

  Загалом, профспілка бортпровідників проводить протест у трьох  аеропортах - Берліна, Франкфурта та Мюнхена - вимагає, щоб роботодавець поліпшив умови праці і на 5 відсотків підвищив заробітну плату для 19 тисяч працівників. Перемови з керівництвом компанії-перевізника, які тривають уже більше року, досі були  безрезультатними.

  Ніколей Бойбліс, голова профспілки: "Якщо керівництво компанії не припинить зверхньо ставитися до наших потреб ми більше не будемо вдаватися до локальних і тимчасових страйків, а організуємо загальнонаціональний виступ. Усе вирішать найближчі кілька днів".

  Клаус Вальтер, речник авіакомпанії "Lufthansa": "Ми готові домовлятися, фактично, ми ніколи і не полишали стіл перемов. Закликаємо профпсілку повернутися до діалогу і припинити боротьбу, адже вона негативно впливає на наших пасажирів".

  Пасажир: "Можливо, страйкарі й заслуговують на вищу зарплатню. Але нас, як пасажирів - усі ці акції протесту просто дратують. Наш рейс, на щастя, вилетить вчасно. Але багатьом іншим людям  - доведеться чекати у аеропорту".

  Попередній матеріал
  365 грн штрафу за перетин кордону Чорнобильської зони
  Наступний матеріал
  Вибух на шахті в Китаї: 15 гірників загинули
  Теги: