Страйк пілотів спричинив транспортний хаос у Німеччині

  Страйк пілотів Lufthansa у Німеччині спричинив справжній хаос серед пасажирів. Ще вчора літаки не вилітали лише на короткі та середні дистанції, а відсьогодні скасовані усі рейси і на дальні напрямки.


  Двісті тисяч пасажирів, які мають квитки на майже півтори тисячі рейсів авіакомпанії Lufthansa змушені змінювати свої плани. Страйк пілотів Lufthansa спіткав їх саме у період шкільних канікул.

  "У голові не вкладається, як профспілка дозволила цей страйк – безкомпромісний і безжальний щодо пасажирів, та ще й під час канікул. Пілоти скасували не тільки рейси на короткі та середні дистанції, а й на далекі напрямки. Я не розумію, чому профспілка не йде з нами на діалог, не домовляється, не шукає виходу з ситуації" – обурюється речник авіакомпанії, Андреас Бартельс.

  Працівники авіакомпанії не згодні з наміром керівництва поступово скасувати достроковий вихід на пенсію – раніше 65 років. Нині пілоти можуть піти на відпочинок у 55 років й отримувати шістдесят відсотків зарплати до настання офіційного пенсійного віку.

  Попередній матеріал
  Порошенко оголосив про нові домовленості щодо "тиші" в зоні АТО
  Наступний матеріал
  Швеція закрила повітряний простір над зоною пошуку субмарини