Столицю Таїланду заливає повінь

  Столицю Таїланду заливає повінь. Висока вода, яка уже три місяці вирує в країні, добралася до Бангкока цієї ночі. Під загрозою - щонайменше сім районів столиці. Їхні мешканці поспішно - зводять захисні вали. Вода прибуває з півночі, де вже затопила півтора мільйона гектарів і забрала понад три сотні життів.

  В страху перед цим днем Бангок жив останні три місяці. Вода поступово підбиралася до столиці з півночі - по ріках і каналах. У ніч проти 20-го жовтня - таки затопила передмістя столиці Таїланду. Залило автомобільні шляхи та бідні північні квартали.

  Сусідні вулиці - в передчутті біди.

  Сакорн Нуанпанат: "Мені дуже страшно. Цієї ночі зовсім не могла спати - увесь час прислухалася, чи не прийшла у наш район вода. Подейкують, що це станеться зовсім скоро".

  Вода прибуває повільно, і в мешканців Бангкока є час підготуватися. Наприклад, припаркувати автомобіль на пагорбі або змайструвати помІст для найціннішого майна.

  Боонсонг Срісаард, живе біля каналу: "Я поставлю сюди найдорожчі речі - телевізор, холодильник. Ми дуже бідні і не зможемо купити нову техніку".

  Заможніші мешканці міста - відгороджуються від доріг і каналів стінами.

  Саовалук Чайчаенваттана, власниця магазину: "Кажуть, що до мого району вода не добереться. Але я - про всяк випадок - хочу захистити магазин".

  Уздовж каналів на півночі Бангкока зводять захисні вали з мішків із піском. Щоби затримати воду, загорожа має бути - три метри заввишки.

  Тііму Ойтінен, мешканець: "Ситуація напружена, вода прибуває. Не знаю, чим усе завершиться, але думаю - все буде погано. Якщо ми не встигнемо, вода затопить місто". 

  Уряд Таїланду офіційно визнав свою безпорадність перед стихією. Прем`єр-міністр - Їнглук Чинават заявила - воду доведеться пропустити через місто до океану. А всього кілька днів тому чиновники стверджували - Бангкок у повній безпеці.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Міжнародний з`їзд клоунів влаштували у Мексиці
  Наступний матеріал
  Єфремов: Справу проти Тимошенко ініціював Ющенко
  Теги: