Фото etoya.ru

Стівен Фрай зізнався, що вживав кокаїн у Букінгемському палаці

  Відомий британський актор і письменник Стівен Фрай зізнався, що у певний період його пристрасть до наркотиків була настільки сильною, що він не втримався від того, щоб вживати кокаїн у Букінгемському палаці.


  Як пише The Guardian, про це Фрай розповів в опублікованій 25 вересня автобіографії More Fool Me.

  За словами 57-річного актора, за 15 років, що він вживав наркотики, він спробував кокаїн в багатьох "благородних місцях", серед яких Палата лордів і Палата громад, ще одна резиденція британських монархів Віндзорський замок, офіси "Бі-бі-сі", газет The Daily Telegraph та The Times, журналів The Spectator і Tatler.

  "Я зізнаюся в тому, що порушив закон і вживав у громадських місцях наркотик класу А", - написав Фрай у своїй автобіографії, визнаючи, що йому це "може не зійти з рук". У Британії наркотики класу А вважаються найбільш небезпечними, і їх зберігання тягне за собою найбільш серйозне покарання.

  Письменник стверджує, що вперше він спробував кокаїн в 1986 році і з тих пір витратив "десятки, якщо не сотні" тисяч фунтів стерлінгів на покупку наркотику і величезна кількість годин на його вживання. До кінця 1980-х років він, за його визнанням, не міг уявити вихід у світ без кількох грамів кокаїну в кишені.

  Фрай зазначив, що "не порекомендує кокаїн і злому ворогові".

  Нагадаємо, влітку цього року відомий американський репер Снуп Дог зізнався, що він курив марихуану у ванній кімнаті Білого дому.
  Попередній матеріал
  На Донбасі почала працювати місія спостерігачів ОБСЄ, України і Росії
  Наступний матеріал
  У Кремлі поки не можуть назвати дату зустрічі Путіна і Порошенка
  Теги:
  Loading...