travelermap.ru

Стало відомо, скільки годин працюють українські заробітчани в Ізраїлі

  Подружжя з України на власному досвіді зіткнулися зі складними умовами роботи

  Українські заробітчани в Ізраїлі працюють по 12-15 годин на добу, маючи лише дві перерви за зміну. До того ж їхня платня – менша за обіцяну. Про це йдеться у матеріалі ТРК "Україна", передає "Обозреватель".

  Журналісти наводять як приклад подружню пару з України – Яну та Андрія, які на власному досвіді зіткнулися зі складними умовами роботи.

  "Ми робили сендвічі, й за 2-3 години треба було зробити там сендвічів тільки одного виду тисячу штук. Нас на тому процесі працювало п'ять осіб. Один просто наповнює пакети, такі спеціальні рукава з начинкою, інший – весь час просто стоїть замотує. Темп божевільний. Чим більше ми давали план, тим більше від нас вимагали", – розповіла Яна.

  Не витримавши, українка попросилася до іншого цеху. Тепер разом із чоловіком у них робочий день – з 7-ї ранку до 7-ї вечора. Часто залишаються на роботі ще довше. Андрій робить тістечка, а Яна прикрашає торти. Увесь день вони на ногах, за зміну мають лишень дві перерви: 15 хвилин на сніданок, і півгодини на обід. І так шість днів на тиждень.

  "Андрій і Яна в країні легально – подали прохання на надання їм статусу біженця. І поки їх справа на розгляді, виплачують їм менше встановленого законом мінімуму. Але вимагати справедливості бояться, інакше втратять і цю, нехай і важку, але роботу, як і тисячі інших заробітчан з України", – акцентується в матеріалі.

  Попередній матеріал
  Помста колишній дружині: в Одесі затримали чоловіка з гранатою
  Наступний матеріал
  На Донбасі російські бойовики живцем закопали "колегу" та дезертирували – розвідка
  Теги: