5.ua

США знову закликали Росію до діалогу щодо подій у Криму

  Вашингтон хоче отримати від Москви чітке підтвердження готовності до пошуку дипломатичного розв’язання кримського конфлікту. Про таке заявила речниця державного департаменту США Джен Псакі.

  Представники обох країн не зможуть зустрітися цього тижня, однак США наполягають на тому, що проблему потрібно вирішувати дуже швидко. Збройне захоплення Криму Росією привело російсько-американські відносини до найгіршого рівня від часів Холодної війни. Вашингтон вимагає від Москви припинити спроби анексувати Крим, а дії на півострові називає провокаційними.

  Джен Псакі, речниця державного департаменту США: «Коли держсекретар Керрі спілкувався з міністром закордонних справ Лавровим у ці вихідні, він чітко заявив – готовий до подальших дискусій щодо зменшення напруги в Україні, щойно побачить конкретні докази того, що Росія готова брати участь у цих заходах. Керрі завжди готовий застрибнути у літак і вирушити на зустріч із кимось, але ми маємо бути упевнені, що інша сторона ставиться до проблеми серйозно».

  Попередній матеріал
  Назарбаєв уже готовий долучитись до мирного вирішення кримської кризи
  Наступний матеріал
  Держдума Росії ще не знає коли анексує Крим
  Теги:
  Loading...