США зняли заборону на продаж військової техніки В'єтнаму

Ембарго діяло протягом багатьох десятиліть

Президент США Барак Обама оголосив, що Вашингтон повністю скасовує заборону на продаж озброєння та військової техніки для В'єтнаму. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на CNN.

"Президент Обама оголосив, що Сполучені Штати повністю зняли заборону на продаж військової техніки до В'єтнаму, яка діє вже протягом багатьох десятиліть", – йдеться в повідомленні.

В ході спільної прес-конференції з президентом В'єтнаму Чан Дай Куангом Обама сказав, що скасування заборони на летальну зброю було частиною налагодження глибшої співпраці з В'єтнамом у сфері оборони, і відкинув припущення, що воно спрямоване на протидію зростанню військового потенціалу Китаю.

"Замість цього головним було бажання продовжити нормалізацію відносин між США і В'єтнамом і покласти край забороні, яка була запроваджена через ідеологічні розбіжності між нашими країнами", – зазначив Обама.

Нагадаємо, на початку квітня новий керманич В'єтнаму склав присягу одразу після оголошення результатів виборів. Перегони були радше формальними – Куанг був єдиним кандидатом на посаду президента.

Попередній матеріал
У Сирії сталася низка вибухів: загинуло понад 100 людей
Наступний матеріал
Окупанти обстріляли Авдіївську промзону – є жертви серед бійців АТО

Обама вважає, що Трамп зрадив американські цінності

Обама та лідери країн Північної Європи погодилися, що санкції проти Росії треба продовжити

Обама прибув у Велику Британію, щоб переконати її не виходити з ЄС