Газ
Газ wprr.ru

США знайшли альтернативу російському газу для Європи

  США вважають, що ізраїльський газ допоможе Європі послабити свою енергозалежність від РФ

  Великі запаси природного газу були знайдені у шельфових родовищах Середземного моря. Саме вони можуть допомогти Європі послабити свою енергозалежність від Росії, повідомив міністр енергетики США Ернст Моніз, передає видання ZN.UA.

  За словами міністра енергетики США, ізраїльський газ також можна дешево експортувати в Єгипет та Йорданію. Відповідну угоду з Йорданією вже підписано, а переговори з Єгиптом ще не закінчені. Зокрема, на них обговорюється перспектива використання місцевих заводів для скраплення ізраїльського газу і його подальшої доставки в Європу.

  Біля берегів Ізраїлю зосереджені, потенційно, найбільші поклади природного газу на середземноморському шельфі. Моніз сподівається, що Ізраїль незабаром усуне правові проблеми, які перешкоджають початку їх розробки. Запаси газу на ізраїльському шельфі оцінюються приблизно в 600 млрд кубометрів.

  Провідним учасником проекту видобутку ізраїльського природного газу є американська компанія Noble Energy. Першим пунктом транспортування ізраїльського газу стане, швидше за все, Туреччина, звідки його перекачуватимуть у розподільну мережу, яка зв'язує родовища на Каспії з Європою.

  Нагадаємо, глава "Газпрому" Олексій Міллер припускає, що уніфікація європейських цін на газ призведе до того, що для багатьох країн газ стане набагато дорожче.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині СБУ піймала чиновницю на хабарі
  Наступний матеріал
  Пункт пропуску в Станиці Луганській закрито - Тука
  Теги:
  Loading...
  "Газпром" погрожує підвищенням цін на газ для ЄС

  "Газпром" погрожує підвищенням цін на газ для ЄС

  Прем'єр-міністр Греції прибув до Москви домовлятися про кредити та знижку на газ - ЗМІ

  Прем'єр-міністр Греції прибув до Москви домовлятися про кредити та знижку на газ - ЗМІ

  Вісім країн ЄС вважають "Північний потік-2" геополітичною загрозою

  Вісім країн ЄС вважають "Північний потік-2" геополітичною загрозою