США засудили насильство президента Сирії проти свого народу

  Президент Сирії мусить піти з посади, якщо не спроможний залагодити ситуацію в державі. Про це заявила Держсекретар США Гілларі Клінтон. Позиція Білого дому зумовлена постійним насильством, яке не вщухає у Сирії понад півтора місяці.

  Засудити Сирію має намір і Рада Безпеки ООН. Напередодні члени Радбезу збиралися, щоб обговорити відповідну резолюцію. На заваді документу можуть стати Росія і Китай, які володіють правом вето. Неофіційна позиція цих держав уже відома - вони проти, оскільки вважають події у Сирії внутрішніми справами країни. Протести з вимогою повалення режиму Башара Асада не вщухають із середини березня. За даними правозахисників, війська відкривають вогонь по цивільних. Щодня гине щонайменше десяток людей. Точну цифру назвати важко, адже більість незалежних ЗМІ у Сирії - заборонені.

  Гілларі Клінтон, держсекретар США: "Я думаю, ви знаєте, президент Обама чітко сказав. Якщо сирійський президент Башар Асад не може припинити насильство проти свого власного народу, вжити серйозних заходів, щоб розпочати процес реформ - він повинен піти з посади. І щодня, поки він залишається у своєму кріслі, а насильство триває - Асад сам робить свій вибір".

  Попередній матеріал
  Сьогодні Младич постане перед Гаазьким трибуналом
  Наступний матеріал
  У Черкасах стартував 4-й фестиваль дерев`яної скульптури "Древляндія"
  Теги: