Фото Sun-Times

США закликали всі сторони конфлікту негайно припинити вогонь в Україні

  Вашингтон закликав всі сторони українського конфлікту домовитися про негайне припинення вогню, щоб забезпечити безпечний і безперешкоднийдоступдо місця падіння малазійського пасажирського лайнера на Донбасі.

  Як заявив прес-секретар Білого Дому Джош Ернест увечері в четвер, 17 липня, вкрай необхідно якомога швидше провести повне, достовірне і безперешкодне міжнародне розслідування.

  Спецслужби США вже підтвердили, що літак було збито ракетою класу "земля-повітря", і катастрофа малайзійського літака Boeing 777 не могла бути нещасним випадком.

  За словами Ернста, важливу роль в розслідуванні, за словами Ернеста, могли б зіграти ООН та ОБСЄ.

  У четвер, 17 липня, лайнер Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines, який слідував маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на території Донецької області, яка контролюється бойовиками угрупування "ДНР". За останніми даними, на борту знаходилося 298 пасажирів, у тому числі - 80 дітей. Всі вони загинули.

  Більшість пасажирів були громадянами Нідерландів, також на борту були малайзійці, австралійці, британці, німці, індонезійці, бельгійці, філіпінці та один канадець. Національність ще 41 пасажира не визначена.

  Літак летів на висоті 10 тисяч метрів. Українська сторона має докази того, що терористичний акт вчинили озброєні бойовики. Між тим, у російських ЗМІ заявляють, що літак збили українські військові, які могли зплутати пасажирський авіалайнер з "Бортом №1" Володимира Путіна.

  Попередній матеріал
  Родина з дитиною випадково не потрапила на злощасний малайський літак
  Наступний матеріал
  Співробітники УБОЗу Дніпропетровщини запобігли серії терактів
  Loading...