5.ua

США закликали "Росію і її маріонеток" припинити насильство

  Сполучені Штати закликають і Україну, і Росію якомога швидше реалізувати Мінську угоду. Про таке заявив державний секретар США Джон Керрі.


  Він зазначив – Київ має поквапитися з формуванням нового уряду – такого, що би представляв інтереси усіх регіонів. "Нас непокоїть відсутність прогресу в деяких аспектах Мінської угоди. І я закликаю президента Порошенка зробити наступний крок, створивши широку інклюзивну урядову коаліцію і оголосивши конкретний план реформ, щоби вдовольнити сподівання виборців на прозорий і чистий уряд, на сучасну юридичну систему, на енергетичну безпеку, на зміцнення інвестиційного клімату", – заявив Джон Керрі.

  А от до Москви вимог побільше. У перш чергу – не визнавати псевдовибори на Донбасі і припинити насильство.

  Державний секретар США наголосив: "Ми закликаємо Росію та її маріонеток припинити насильство в районі Маріуполя та Донецького аеропорту та запровадити припинення вогню. Ми з президентом Обамою неодноразово казали – якщо Мінську угоду буде повністю реалізовано, санкції можуть бути переглянуті. А якщо ні, якщо порушення триватимуть – тиск лишень зросте. Вибір за Росією".

  Нагадаємо, напередодні Канада також закликала Росію вивести свої війська з території України.
  Попередній матеріал
  Музиканта AC/DC звинуватили в організації вбивства
  Наступний матеріал
  Гройсман прогнозує початок роботи нової Ради 1 грудня