Ігор Сечин / Фото Александра Миридонова, Коммерсантъ

США ввели санкції проти 17 російських компаній, що мають відношення до Путіна

  США запровадили санкції проти семи російських чиновників, а також 17 компаній, які мають відношення до президента РФ Володимира Путіна.

  Про це повідомляє AssociatedPress.

  Як відмічає Bloomberg з посиланням на високопоставлене джерело в Конгресі, мова йде про людей та компанії, пов‘язані із фінансовим, енергетичним секторами, а також інфраструктурою.

  Відомо, що під санкції потрапили голова "Роснефти" Ігор Сєчин, голова "Рособоронекспорта" Сергій Чемезов, заступник голови російського уряду Дмитро Козак, директор Федеральної служби охорони РФ Євген Муров, перший заступник голови Адміністрації президента В'ячеслав Володін, голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков та уповноважений представник президента РФ у Криму Олег Бєлавєнцев.

  Всі компанії та банки, які потрапили під санкції, підконтрольні або Геннадію Тимченку, або Аркадію і Борису Ротенбергам, або банку "Россия".

  Під санкції потрапили: ТОВ "АкваНика", ТОВ "Авиа груп", ТОВ "Авиа груп Норд", ЗАТ "Зест" (лізингова компанія, до недавнього часу 100% володів банк "Россия"), ИнвестКапиталБанк, Собинбанк, Сахатранс, СМП банк, Стройгазмонтаж, Стройтрансгаз, Стройтрансгаз-М, ІК "Аброс", "Трансойл", Volga Group.

  Також США скасовують ліцензії на експорт до Росії будь-яких високотехнологічних елементів, які могли б сприяти розвитку російських військових сил та засобів, передає Reuters.
  Попередній матеріал
  У затриманого координатора слов’янських сепаратистів знайшли гроші і шифрувальний пристрій
  Наступний матеріал
  У Києві в масштабному ДТП постраждали 18 людей