США відзначають День незалежності

  Найбільше свято - День незалежності - відзначають сьогодні у Сполучених Штатах Америки. Сьогодні уперше за останні вісім років відкриється оглядовий майданчик у короні статуї Свободи у Нью-Йорку.

  Його закрили з міркувань безпеки одразу після терактів одинадцятого вересня. Підніматися можна було лише на незначну висоту, тепер же - відкрили саму корону. Дістатися туди можна сходами, ліфти передбачені лише для надзвичайних ситуацій. Попри це, квитки на "корону свободи" порозпродували аж до кінця наступної зими. Урочистості у Вашингтоні розпочнуть біля будинку Національного архіву. Саме там майже двісті тридцять років тому зачитали Декларацію незалежності. У центрі міста відбудеться парад, а на Капітолійському пагорбі влаштують грандіозний концерт. Завершиться свято видовищним феєрверком. Одним із перших - американців привітав президент США Барак Обама.

  Барак Обама, президент США: "Ці вихідні - чудова нагода побути разом із друзями та родиною, сподіваюся, саме це Ви зараз і робите. Але сьогодні я хочу, щоби ви згадали не лише день, коли народилася наша країна, але й сильних духом і нескорених перших американців. Саме вони зробили цей день можливим".

  Попередній матеріал
  Триває фестиваль "Трипільське коло"
  Наступний матеріал
  Майкла Джексона ховатимуть без головного мозку
  Теги:
  Loading...