США відгуляли День незалежності

  Свято патріотизму та повного шлунку. У Сполучених Штатах - відгуляли День незалежності. З цієї нагоди - греміли феєрверки та паради, засмажили - сотні тисяч сосисок.

  Швидкісним поїданням хот-догів відзначили день незалежності в Нью-Йорку. Традиція хоч і не надто урочиста, але стійка - не переривається від 1916-го року.

  Цього разу - вже не вперше - переміг знаний ненажера Джої Честнат. Протягом 10 ти хвилин він проковтнув 62 хотдоги.

  Джої Честнат: "Я собою задоволений! Наступного року з`їм ще більше!!!"

  В жіночому змаганні вирвалася уперед Соня Томас, вона з`їла чотири десятки сосисок у тісті.

  За межами Нью-Йорка святкові частунки були скромнішими. Американці влаштовували барбекю, тобто пікніки зі смаженим на грилі м`ясом та овочами. Один з них відбувся і в білому Домі. Президент Барак Обама приймав там військових з родинами.

  Барак Обама: "Ви - продовжуєте справу героїв, які з честю служили нашій державі та захищали її свободу".

  Цього 4-го липня виповнилося 235 років із дня підписання Декларації про незалежність Сполучених Штатів. 13 британських колоній - майбутніх штатів - відокремилися від Великої Британії. Ще 7 років вони воювали з британцями, допоки ті не визнали незалежність нової держави.

  Одразу після святкового концерту і патріотичних пісень у небо над Вашингтоном здійнялися феєрверки. Протягом 17ти хвилин вони спалахували над символами американської незалежності - Капітолієм та монументом Аврааму Лінкольну.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Чавес повернувся на Батьківщину
  Наступний матеріал
  Колишнього президента Тунісу засудили до 15 років ув`язнення
  Теги: