США та ЄС розкритикували вибори в Білорусі

  Сполучені Штати та Євросоюз розкритикували парламентські вибори в Білорусі. Вашингтон та Брюссель назвали їх невільними та нечесними. Білоруська ж опозиція повідомляє про масові затримання активістів, які фіксували порушення під час волевиявлення.
  ОМОН, зокрема, примусово доправив до одного з міліцейських відділків Мінська два десятки спостерігачів від молодіжного проекту "Нагляд за виборами - теорія і практика". Там у них взяли відбитки пальців. Лідера ж руху солідарності "Разам" Алеся Макаєва та двох інших активістів засудили до адміністративного арешту за непокору правоохоронцям. У них також вилучили антивладні листівки. Розшукує білоруська міліція й координатора спостерігачів від християнських демократів - Дениса Садовського. Після виборів він ще не з`являвся вдома. Нагадаємо, за результатами волевиявлення до нового парламенту не потрапив жоден опозиціонер.

  Антоніо Мілошоскі, голова місії спостерігачів ОБСЄ: "Вибори не відповідали стандартам ОБСЄ. Важливе не лише формальне слідування законам, а й громадянська довіра до результатів волевиявлення".
  Попередній матеріал
  Англія потерпає від потужної зливи - загинула жінка
  Наступний матеріал
  У Шанхайському зоопарку відкрилась виставка метеликів
  Теги: