США ще на один крок стала ближчою до можливого оголошення дефолту

  Палата представників Конгресу Сполучених штатів відклала голосування із законопроекту про збільшення максимального обсягу державного боргу. Країна ще на один крок стала ближчою до можливого оголошення дефолту 2-го серпня.
  План, який запропонував спікер палати республіканець Джон Бейнер, передбачав розширення ліміту позик лише на кілька місяців і значне скорочення бюджетних витрат. Президент США Барак Обама і сенатори від демократичної партії вимагають значно більшого підняття межі допустимого боргу й збереження фінансування низки соціальних програм. Голосування в Палаті представників відклали, головним чином, через суперечки в Республіканській партії. Її радикальні члени взагалі не хочуть збільшувати ліміт позик, кажуть - теперішній борг і без цього надзвичайно великий.

  Мішель Бахман, член Конгресу від республіканської партії: "Я зустрічалася з виборцями в багатьох американських містах, і всі вони чітко говорили, що не хочуть чергового збільшення державного боргу. Громадяни США чудово розуміють - він ляже на плечі їхніх дітей і внуків. Мені здається, що Білий дім неадекватно оцінює нинішній обсяг урядових позик".

  Попередній матеріал
  Загинув головний командир загонів лівійських повстанців
  Наступний матеріал
  ЄС збільшив матеріальну допомогу фермерам
  Теги: