5.ua

США розширили "Список Магнітського"

  США заявили про запровадження санкцій ще проти дванадцяти росіян за звинуваченням у порушеннях прав людини. Йдеться зокрема про працівників в’язниці, які не надали медичної допомоги Сергію Магнітському, який викрив податкове шахрайство в Росії.


  Про це йдеться у заяві Міністерство фінансів США, повідомляє Радіо Свобода.

  За повідомленням, санкції та візові обмеження вводяться згідно з так званим "Списком Магнітського". Цей документ заморожує будь-які банківські рахунки чи нерухомість, які належать цим особам і забороняє громадянам США вести справи з ними. 

  2009 року юрист Сергій Магнітський помер після 11 місяців перебування за ґратами. Він був заарештований за ухиляння від сплати податків у 2008 році після того, як викрив схему крадіжок російськими чиновниками державного майна.

  Його арешт і смерть викликали міжнародний протест. Сполучені Штати ухвалили "
  Список Магнітського", який передбачає заборону на в’їзд до США російських чиновників, причетних до цієї справи.

  "Список Магнітського" – закон, названий так на згадку про померлого в московському СІЗО аудитора фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, був ухвалений конгресом США наприкінці 2012 року. Він передбачає візові й економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку американських парламентарів, до порушень прав людини.
  Попередній матеріал
  Принц Чарльз порівняв Путіна з Гітлером
  Наступний матеріал
  Через негоду в Україні знеструмлено 102 населених пункти
  Теги:
  Loading...