США потерпають від потужних снігопадів

  Потужний снігопад у США. Без світла залишилися майже два мільйони людей. У Нью-Джерсі оголосили надзвичайний стан. У Нью-Йорку та Філадельфії - затримуються авіарейси. Від негоди потерпають і мешканці Західної Вірджинії, Мериленда та Пенсильванії. У деяких регіонах сніговий покрив сягає тридцяти сантиметрів.

  Не пощастило й активістам руху "Захопи Уол-стріт". Їхнє наметове містечко - теж вкрило снігом. Та попри це - лишати його -  мітингувальники не збираються. Міська влада конфіскувала в актвістів шість генераторів і паливо до них. У мерії кажуть -прилади загрожують безпеці громадян. Але протестувальники переконують - таким чином влада Нью-Йорка намагається зупинити їхню акцію. На допомогу мешканцям наметового містечка прийшли сотні мешканців мегаполіса. Вони принесли гарячу їжу, теплий одяг та ковдри. 

  Дональд Аффлік, представник протестувальників: "Наш дух не помре. Це тільки початок протестного руху. Ми будемо проводити свої акції під дощем, снігом та навіть за мінусової температури. Громадяни Сполучених штатів заслуговують на кращі умови життя, тож ми не можемо відступити".

  Попередній матеріал
  Столиця Таїланду іде під воду
  Наступний матеріал
  У Киргизстані обирають президента
  Теги: